IVECO Poland przekazało firmie Wega-A 7 pojazdów IVECO Stralis Cartransporter

Strona główna / Aktualności / IVECO Poland przekazało firmie Wega-A 7 pojazdów IVECO...
IVECO Poland przekazało firmie Wega-A 7 pojazdów IVECO Stralis Cartransporter

​Firma Wega-A poszerzyła swoją flotę pojazdów o kolejne 7 ciężarówek IVECO Stralis Cartransporter z zabudowami Rolfo Ego 427.

Firma Wega-A poszerzyła swoją flotę pojazdów o kolejne 7 ciężarówek IVECO Stralis Cartransporter z zabudowami Rolfo Ego 427. Uroczyste przekazanie kompletnych zestawów, poprzedzone szkoleniem kierowców, odbyło się we włoskim Bra.

Warszawa, 12 lipca 2018 r.

IVECO Poland ogłosiło przekazanie firmie Wega-A z Kalisza siedmiu, z łącznie trzynastu, zamówionych zestawów specjalistycznych – autotransporterów, zbudowanych na podwoziu IVECO Stralis CT o mocy 460 KM. Uroczyste przekazanie odbyło się w dniu 25 czerwca 2018 roku we włoskiej miejscowości Bra, gdzie swoją siedzibę ma firma ROLFO, producent wysokiej klasy i najnowocześniejszych zabudów specjalistycznych na świcie.

Dostarczone pojazdy zasilą flotę 100 car transporterów firmy Wega-A, oferującej od ponad 30 lat usługi logistyczne dla branży motoryzacyjnej na terenie całej Europy. IVECO Stralis zostały dodatkowo wyposażone w komputery pokładowe firmy frameLOGIC, które umożliwiają nieustanne monitorowanie ruchu i parametrów pojazdu.

Podczas uroczystości obecni byli przedstawiciele stron: właściciel firmy Rolfo, pan Dario Rolfo, reprezentant IVECO Poland, pan Marcin Piluchowski, przedstawiciel CNH Industrial, pan Fabrizio Sanna szef działu EMEA Logistics Contracting oraz przedstawiciele działów logistyki i działu handlowego firmy Wega-A. Spotkanie poprzedziło gruntowne szkolenie siedmiu kierowców firmy Wega-A w zakresie efektywnego wykorzystywania zabudowy Rolfo do optymalnego ilościowo i bezpiecznego przewozu pojazdów.

Spotkanie było doskonałą okazją aby zaakcentować wzorową współpracę pomiędzy firmą Wega-A oraz CNH Industrial i IVECO Poland, gdzie strony przyjmują zarówno rolę dostawcy, jak i klienta.

IVECO Stralis – więcej pokonanych kilometrów przy mniejszym zużyciu paliwa.

Oferuje najlepsze osiągi i ekonomikę w transporcie dalekobieżnym, zwiększa oszczędności w zużyciu paliwa i zmniejsza całkowity koszt posiadania dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii i całkowicie nowemu podejściu IVECO do projektowania pojazdów.

Jest doskonałym wyborem na długie dystanse, zdolnym wpłynąć na wszystkie czynniki związane ze zużyciem paliwa (oszczędność paliwa nawet do 11%) i wspomaganym przez jedyny w swoim rodzaju pakiet usług stworzonych przez IVECO w celu redukcji emisji CO2 i zmniejszenia TCO. Pojazd odznacza się najlepszą integracją produktu i usług na rynku, pokrywając dwie trzecie całkowitych kosztów posiadania (TCO) i tym samym stanowi najbardziej kompleksowe rozwiązanie transportowe w branży samochodów ciężarowych.

IVECO STRALIS to pojazd, który podnosi poprzeczkę w zakresie wydajności i rentowności eksploatacji, dzięki kompleksowemu pakietowi obejmującemu najnowocześniejsze wyposażenie, technologie i usługi dostosowane do potrzeb każdego przedsiębiorstwa transportowego.

Kolejne pojazdy IVECO Stralis zostaną przekazane firmie Wega-A już we wrześniu 2018 roku.

IVECO

IVECO jest marką należącą do grupy CNH Industrial N.V., będącej międzynarodowym liderem w sektorze dóbr kapitałowych, notowanej na Giełdzie Papierów Wartościowych w Nowym Jorku (NYSE: CNHI) oraz na Mercato Telematico Azionario Giełdy Włoskiej (MI: CNHI). IVECO projektuje, produkuje i wprowadza na rynek szeroką gamę pojazdów, w tym: lekkie, średnie i ciężkie auta użytkowe, pojazdy przeznaczone do eksploatacji poza utwardzonymi drogami, a także auta do misji terenowych.

Szeroki asortyment produktów marki obejmuje wszystkie segmenty pojazdów użytkowych. Gamę pojazdów dostawczych reprezentuje IVECO Daily z DMC od 3 do 7,2 tony. IVECO Eurocargo reprezentuje segment pojazdów dystrybucyjnych oraz pod specjalne zastosowania z DMC od 6 do 18 ton. Grupę pojazdów powyżej 18 ton reprezentują IVECO Stralis do zastosowań w transporcie dalekobieżnym, IVECO Stralis X-Way dedykowany min. do zadań komunalnych i budowlanych na drogach utwardzonych oraz w lekkich warunkach terenowych. Gamę dopełnia IVECO

Trakker przeznaczony do zadań budowlanych oraz eksploatacji poza drogami utwardzonymi. Pod marką IVECO Astra firma produkuje pojazdy przeznaczone do eksploatacji poza utwardzonymi drogami, wywrotki na podwoziu sztywnym i przegubowym oraz pojazdy specjalistyczne.

IVECO zatrudnia na całym świecie prawie 21 000 pracowników. Firma zarządza zakładami produkcyjnymi w siedmiu krajach w Europie, Azji, Afryce, Oceanii i Ameryce Łacińskiej, gdzie wytwarzane są pojazdy wyposażone w najnowsze i najbardziej zaawansowane technologie. 4200 salonów sprzedaży i stacji obsługi w ponad 160 krajach gwarantuje wsparcie techniczne niezależnie od tego, w którym miejscu na świecie eksploatowany jest pojazd IVECO.

Więcej informacji o firmie IVECO: www.iveco.com

Więcej informacji o grupie CNH Industrial: www.cnhindustrial.com

W celu uzyskania dalszych informacji prosimy o kontakt:

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.