Szerokości

Strona główna / Szerokości

Są punkty, które warto zbierać – program lojalnościowy Szerokości!


Szerokości to program lojalnościowy umożliwiający zbieranie punktów za usługi oraz zakupy w kilkunastu punktach serwisowych należących do Grupy DBK. Następnie punkty można wymieniać na nagrody, które każdemu kierowcy na pewno przypadną do gustu i przydadzą się w trasie, albo podczas pauzy – odzież, narzędzia oraz gadżety niezastąpione w podróży.

Aby przystąpić do programu, wystarczy zgłosić się do pracownika serwisu, wypełnić krótką ankietę i odebrać kartę Szerokości. Od tej chwili wizyta w punkcie serwisowym, biorącym udział w programie, może oznaczać kolejne punkty na koncie uczestnika, a co za tym idzie – jeszcze mniej punktów dzielących od odbioru wymarzonych nagród. Ponadto istnieje możliwość zwiększenia liczby zebranych punktów poprzez korzystanie z obowiązujących promocji – szczegóły u naszych doradców serwisowych. Dostępne nagrody można obejrzeć w punktach serwisowych oraz na stronie programu Szerokości.

Katalog nagród, informacje o bieżących promocjach oraz szczegóły dotyczące uczestnictwa w programie Szerokości można znaleźć na stronie programu: www.szerokosci.com.

Program pomocy drogowej 24/7.
Podany numer telefonu łączy z Centrum Obsługi Klientów w przypadku nieoczekiwanych awarii pojazdów.